Main menu

Apie kompaniją

Mūsų misija - padėti savo klientams grąžinti paskolas greičiau ir permokėti palūkanų kuo mažiau.

MES DIRBAME JUMS - NE BANKUI!!!

 

Marius Jansonas - Finansų ir kreditų valdymo asociacijos prezidentas, pirmasis Lietuvoje nepriklausomas paskolų ekspertas, lektorius. Marius paskolų ir finansų sektoriuje dirba daugiau nei 10 metų. Savo karjeros metu dirbo Skandinavijos banko gyvybės draudimo grupės vadovu, o nuo 2006 m. pradėjo privačią veiklą orientuotą į investavimą, mokesčių susigrąžinimą bei paskolas. 2009 m. Marius buvo vienas iš asociacijos „Sėkmės investicija“, kuri užsiėmė suaugusių ir vaikų mokymu valdyti savo finansus ir investuoti, steigėjų bei buvo išrinktas asociacijos prezidentu. 2012 m. asociacija „Sėkmės investicija“ išplėtė savo veiklą ir buvo pavadinta „Finansų ir kreditų valdymo asociacija". Marius asociacijai vadovauja iki dabar. Marius Jansonas taip pat yra Roatary Internacional  RK „Concordia 1826“ valdybos narys ir iždininkas, Klaipėdos kredito unijos paskolų komiteto pirmininkas. Finansų žinias nuolat tobulina pas Lietuvoje ir pasaulyje žinomus finansų praktikus B. Schafer, N. Krugą, R. Jasinavičių ir kt. 

 

Prema & Money – viena pirmųjų kompanijų Lietuvoje, pradėjusių teikti paskolų patarėjų paslaugas.

Nepriklausomas Paskolų Ekspertas - tai konsultantas, neatstovaujantis bankų ar kitų finansinių institucijų interesų, todėl yra nešališkas ir tinkamai atstovauja kliento interesus banke, draudime, mokesčių inspekcijoje ir kitose finansinėse įstaigose. Tokias paslaugas teikia Prema & Money.

Savo veiklą, kartu su partneriais, Prema & Money vykdo nuo 2005 metų. Mūsų komandą sudaro banko, draudimo, mokesčių planavimo, nekilnojamojo turto ir teisės ekspertai. Šiais laikais susigaudyti finansiniuose klausimuose labai sunku, todėl NPE paslaugos labai populiarios visame pasaulyje. Mūsų  kompanijos nepriklausomas paskolų ekspertas padės išsirinkti banką ar draudimo kompaniją, labiausiai atitinkančią jūsų lūkesčius.

Priimant finansinius sprendimus rekomenduojame pasitarti su ekspertais, kurie iš geriausių pasiūlymų išrinks patį geriausią. Mes kasdien nagrinėjame visų bankų paskolų, valiutos, terminuotų indelių, draudimų sutarčių sąlygas, taikomus įkainius, tuo metu vykdomas akcijas ir nuolat sekame paskolų rinkos naujienas.

Viskas paprasta: pirkdami automobilį konsultuojatės su nepriklausomu automeistru, o pasirašydami svarbią bankinę sutartį galite pasitarti su nepriklausomu paskolų ekspertu.

Jūs turite šeimos gydytoją, bet dar neturite šeimos finansų konsultanto. Tad žinokite: kuo mažiau šeimoje finansinių rūpesčių, tuo rečiau reikia kreiptis pas šeimos gydytoją.

Jūs visada turite pasirinkimą.