Main menu

DUK


Nepriklausomas paskolų ekspertas atstovauja ne banką, ne draudimo kompaniją, bet klientą , o banko vadybininkas atstovauja būtent savo banką ir jis siūlo tik savo banko produktą. Todėl NFP, turėdamas visų bankų sąlygas, gali objektyviai patarti, kas geriausia klientui.

Pagrindinė nauda klientui ta, kad pasirašęs metinę sutartį klientas paslaugas gauna tris kartus pigiau. Paskaičiuokite: viena valanda konsultacijų kainuoja 100 Lt., o metinė minimali sutartis su 10 konsultacijų kainuoja tik 120 Lt., taip pat kiekvienais metais užpildome GPM deklaraciją.

Galite mumis pasitikėti, nes mūsų tikslas jus atstovauti taip, kad neprarastumėte rankpinigių, perkant nekilnojamąjį turtą. Iki rankpinigių padavimo mes suderiname banką ir vertinimą, o po paskolos gavimo, pasirašę sutartį, atliekame skaičiavimus, kaip tą paskolą grąžinti greičiau ir sumokėti kuo mažesnes palūkanas bankui. Jeigu prarandate darbą -padedame jį susirasti, kad turėtumėte iš ko mokėti paskolą.

Ne, mes savo klientus, pasirašiusius sutartis, atstovaujame ir draudimo kompanijose, ir mokesčių inspekcijoje. Klientui pasirašius atstovavimo sutartį, mes jam padedame suderinti pačias geriausias sutarties sąlygas.

Mokesčių permoka susidaro, jei: dirbote nepilnus metus (mėnesį ar daugiau nedirbote, įsidarbinote arba išėjote iš darbo metų viduryje ir pan.); patyrėte įstatymuose numatytų išlaidų (pirkote kompiuterį ir/arba įsirengėte internetą, turite gyvybės draudimą, mokėjote už savo, sutuoktinio arba vaikų mokslą, mokate būsto kredito palūkanas ir pan.); gavote pajamas tik pagal autorines sutartis; pridavėte metalo laužą; vienas ar viena auginate nepilnamečius vaikus.

Pagal LR įstatymus lengvata gali pasinaudoti pats studijuojantysis, o jei jis negali pasinaudoti visa lengvata, nepasinaudota sumokėta už studijas išlaidų dalimi gali pasinaudoti jo tėvai (įtėviai), globėjai, rūpintojai ir (arba) sutuoktinis (iki 2009 m. ir broliai / seserys).

Taip. Pasitaiko, kad būna pritaikytas nepilnas PNPD, ypač jei vienas/viena auginate nepilnamečius vaikus. Taip pat, jei patyrėte įstatymuose numatytų išlaidų (pirkote kompiuterį ir/arba įsirengėte internetą, turite gyvybės draudimą, mokėjote už studijas, mokate būsto kredito palūkanas ir pan.) yra galimybė, kad susigrąžinote ne viską, nes pagal LR įstatymus galite susigrąžinti ne daugiau nei 25% sumokėto GPM. Tokiais atvejais mes ieškome būdų, kaip galima padėti susigrąžinti likusią sumą.

Reikėtų susitarti dėl susitikimo laiko mūsų ofise Vilniuje arba Klaipėdoje. Atvykę pasirašysite reikiamus dokumentus, nemokamai patikrinsime paskutinių 5 metų deklaracijas, ar yra susidariusi mokesčių permoka. Jei taip, padėsime susigrąžinti rastą sumą – tokiu atveju imsime sėkmės mokestį – 20% nuo rastos sumos (kuris mokamas tada, kai pinigai patenka į jūsų sąskaitą).