Main menu

Klientų atsiliepimai

Kaune vykusio seminaro "Kaip greičiau grąžinti paskolą" atsiliepimai:

Spauskite čia norėdami gauti daugiau informacijos apie seminarą

 

Visi atsiliepimai

Noriu dar ir dar informacijos. Galva knibžda :) nieko nebesuprantu, bet stengsiuos suprasti.

(Viktorija Pudžemytė, Vilnius

Dalyvavau seminare, nes norėjau gauti susistemintas žinias apie būsto kreditą bei investavimo galimybes. Gavau labai naudingą informaciją.

Kazimieras Černauskis, Vilnius

Seminaras buvo naudingas, išgirdau daug naudingos informacijos.

Gintaras Skerla, Vilnius

Labai džiaugiuosi, kad apsilankiau šiame seminare prieš imant paskolą. Dabar darysiu planą, kad ašuždirbčiau, o ne bankas. Ačiū.

Asta Skerlienė, Vilnius

Supratau, kad turėti paskolą, tai dar nepasaulio pabaiga. Supratau, kad galiu ramiai vykdyti įsipareigojimus ir dar iš to užsidirbti tiek, kad nekainuotų nei sumokėtos palūkanos, nei pats kreditas.

Rasa Morkūnienė, Vilnius

Noriu sutaupyti 200 000 Lt, todėl džiaugiuosi atvykus į seminarą ir būtinai kiekvieną klausimą susijusį su esama ar būsima paskola derinsiu su jumis, nes investuodama į konsultaciją taupau savopinigus.

Lina Matusevičiūtė, Vilnius

Ačiū! Man jau padėjo ir manau tai tik pradžia.

Ilja Malkin, Vilnius

Tikrai naudingas.

Andrius Kontaras, Vilnius

Naudinga informacija apie būsto paskolą, NT apžvalgą. Aiškus informacijos išdėstymas.

Karina Paulauskaitė, Vilnius

Buvo praktiškai naudinga ir emociškai malonu. Dėkui.

Vilija Mogenytė, Vilnius

Labai džiaugiuosi, kad sudalyvavau Jūsų surengtame seminare, išgirdau daug gerų ir naudingų patarimų, kuriuos planuoju įgyvendinti.

Viktorija Kvedaravičienė, Vilnius

Seminaras įdomus ir aktualus ne tik imantiems būsto kreditą, bet ir norintiems užsitikrinti finansinę laisvę ateityje. Naudinga informacija, kurią kiekvienas turėtų žinoti kuo anksčiau. Džiaugiuosi, jog nuo šiol atsakingiau skirstysiu savo išlaidas bei pajamas.

Toma Jackutė, Vilnius

Naudingas seminaras, pirmą kartą dalyvavau seminare, kuriame, aiškiais pavyzdžiais iš gyvenimo, mokoma investuoti.

Deividas Jezerskas, Vilnius

Apie naudą galėsiu pasakyti po 30 m., panaudojusi šiandien įgytas žinias. Svarbiausia - bandyti.

Ugnė Kontarė, Vilnius

Puikūs pranešėjai, aiškiai ir paprastai išdėstyta medžiaga; pateikiama naudinga informacija ir paaiškinama ne tik kada ir ką reikia daryti, bet ir kodėl būtent tai rekomenduojama.

Sigita Čirvinskitė, Vilnius

Pabudino iš sąstingio, kad finansai - reikalauja dėmesio, nes tai vienintelis būdas ne bankrutuoti, o užsidirbti!

A.D., Vilnius

Supratau, kad reikia nuolatos domėtis savo finansais, nes patikėdamas tai kitiems liksi su skylėtomis kišenėmis ateityje.

Eimantas Raudonius, Vilnius

Manau padės gyvenime.

Jurij Senkevič, Vilnius

Investuoju ir planuoju imti būsto paskolą. Dabar žinau, kaip planuotis būsto paskolos grąžinimą, kokie galimi variantai. Pats prie Excel'io to neišskaičiuotum. Nuostabu! Būtinai rekomenduosiu kitiems. Pasirodo, stengtis grąžinti paskolą "sėkmės" pinigais nėra gera mintis.

Andrius Puzas, Vilnius

Seminare gavome tokios informacijos, kurios nerasi nei viename banko informaciniame puslapyje, nei vienos investicinės bendrovės lankstinuke.

Gražina Liepinaitytė, Klaipėda

Labai šiuolaikiška ir aktuali informacija, turinti naudą kiekvienam. O kaip ja pasinaudoti, spręsti kiekvienam asmeniškai.

Tatjana Agafonova, Klaipėda

Darote puikų švietėjišką darbą kaip valdyti savo finansus. Išgirstos žinios įgalina žymiai plačiau matyti alternatyvas kaip elgtis su bankiniais klausimais.

Beata Kriauzaitė, Klaipėda

Labai naudingas seminaras. Jeigu taip ir yra, kaip jūs ir aiškinote, norėčiau, kad padėtumėt man sudaryti paskolos grąžinimo, investavimo ir lengvatų planą.

Dmitrij Panfilov, Klaipėda

Viskas puiku, labai informatyvus, geri pavyzdžiai, nenuobodu. Būtų idealu tokias paskaitas girdėti ir studijuojant, siūlau bendradarbiauti su universitetais.

Aneta Gruodienė, Klaipėda

Sužinojau gudrybių - taisyklių, kurių nebuvau girdėjusi nei iš savo vadybinnkės banke, nei iš kolegų, kurie "sukasi" versle daugiau kaip 10 metų.

Aida Janušauskienė, Klaipėda

Seminaras stipriai viršijo mano lūkesčius. Anksčiau per daug nesidomėjau šia sritimi, tačiau visa info buvo pateikta itin aiškiai, paprasta kalba ir pavyzdžiais. Džiaugiuosi, kad seminaras padrąsino pasidomėti toliau.

Lina Mogenytė, Vilnius

Puikus seminaras apie tai, ko nemoko universitete, bet neapsieinama gyvenime.

Justinas Gintautas, Vilnius

Svarbiausias dalykas, kad priverčia susimąstyti apie pinigų atidėjimą ir taupymą. Kai matai galutines sumas, kurias gali gauti su tikrai mažomis pastangomis, atrodo kaip stebuklas. Tikrai ačiū Mariui, jo dalis ypatingai patiko ir suteikė daugiausiai naudos.

Birutė Sukarevičienė, Vilnius

Buvo išties įdomu išgirsti apie paskolų grąžinimo palengvinimus ir įvairias naujoves.

Karolis Kerpys, Vilnius

Kai išgirdau apie seminarą tikėjausi išgirsti apie tai, kaip paskolą palenkti savo pusėn, bet aš sužinojau ne tiek kiek tikėjausi, bet dar daugiau. Nuostabus seminaras.

Algirdas Kunigėlis, Vilnius

Išmokė galvoti apie ateitį, atsispirti reklamai, skaičiuoti biudžetą, investuoti, daug patarimų, kurie pravers gyvenime.

Lilija Boleišienė, Vilnius

Esu buvęs jau 2-uose seminaruose ir 1-oje konsultacijoje, tačiau po kiekvieno susitikimo akys atsiveria vis plačiau. Rekomenduoju visiems ir rekomenduosiu.

Laurynas Kaminskas, Vilnius

Apie seminarą: Sužinojau tokių dalykų, apie kuriuos nebūčiau net susimąstęs.

Viktoras K.

Apie seminarą: Šios žinios labai reikalingos šviečiant žmones, turinčius finansinių įsipareigojimų.

Kristina J.

Apie seminarą: Plačiau atsivėrė akys, kad bankai nėra tokia baisūs, kaip atrodo.

Ingrida Š.

Apie seminarą: Seminaras buvo labai naudingas. Suabejojau, ar imti paskolą, bet susidomėjau investavimu. Norėčiau išmokti naudotis investavimo teikiamomis galimybėmis.

Neringa P.

Apie seminarą: Išgirdau vertingos informacijos, kurios nežinojau.

Ramūnas Ž.

Apie seminarą: Įkvėpė kitaip mąstyti.

Giedrė Š.

Jau metai, kaip turiu pasiėmęs paskolą iš banko. Labai džiaugiuosi tolimesniu jūsų aptarnavimu, nes visada laiku perspėjate apie pasibaigusį draudimą, palūkanų pasikeitimą ir, svarbiausia, žinau, kaip galiu sutaupyti, mokant banko palūkanas. Šiais metais sutaupiau vieno mėnesio palūkanas. Ačiū jums.

Andrius Petravičius, Klaipėda

Du mėnesius vargau su draudimo kompanija, kad man padengtų nuostolius po autoįvykio. Jeigu ne jūs, turbūt dar būčiau vargusi kelis mėnesius. Šiuo metu jau išsirinkau naują automobilį ir prižadu kiekvienais metais naudotis jūsų paslaugomis.

Danutė Martinauskienė, Vilnius

Malonu buvo su jumis susipažinti. Kai trys bankai man atsisakė duoti paskolą, buvau jau praradęs viltį, bet jums patariant paskolą gavau ir su šeima esame labai laimingi, kad turime šiltus ir jaukius namus. Sėkmės jūsų nelengvame darbe.

Andrius Aleknavičius, Vilnius

Pradėjau statyti namą ir nesitikėjau, kad tiek daug nesklandumų bus tvarkant visus NT formalumus. Dėka P&M kolektyvo išvengiau didelių nuostolių ir šias Kalėdas sutiksime naujuose namuose.

Brigita Sakalauskienė, Klaipėda

"Kai pradėjau naudotis P&M paslaugomis, daugiau laiko galiu skirti šeimai, nes sutaupau laiko ir nebereikia gilintis į visas finansų valdymo subtilybes."

Andrius Razminas, Klaipėda