Main menu

Komanda

Žmonės, kurie Jus konsultuos, padės sudaryti Santaupų ir paskolos valdymo planą (SPVP), valdyti ir auginti savo finansus.

Marius Jansonas – Finansų ir kreditų valdymo asociacijos prezidentas, pirmasis Lietuvoje nepriklausomas paskolų ekspertas, lektorius. Marius paskolų ir finansų sektoriuje dirba daugiau nei 10 metų. Savo karjeros metu dirbo Skandinavijos banko gyvybės draudimo grupės vadovu, o nuo 2006 m. pradėjo privačią veiklą orientuotą į investavimą, mokesčių susigrąžinimą bei paskolas. 2009 m. Marius buvo vienas iš asociacijos „Sėkmės investicija“, kuri užsiėmė suaugusių ir vaikų mokymu valdyti savo finansus ir investuoti, steigėjų bei buvo išrinktas asociacijos prezidentu. 2012 m. asociacija „Sėkmės investicija“ išplėtė savo veiklą ir buvo pavadinta „Finansų ir kreditų valdymo asociacija". Marius asociacijai vadovauja iki dabar. Marius Jansonas taip pat yra Roatary Internacional RK „Concordia 1826“ valdybos narys ir iždininkas, Klaipėdos kredito unijos paskolų komiteto pirmininkas. Finansų žinias nuolat tobulina pas Lietuvoje ir pasaulyje žinomus finansų praktikus B. Schafer, N. Krugą, R. Jasinavičių ir kt.
Rimvydas Jasinavičius –Verslininkas, milijonierius, ekonomistas, verslo konsultantas, 176 išradimų bei daugelio mokslo ir publicistinių straipsnių autorius, įvairių mokslo ir technikos premijų laureatas. Nuo 2009 m. dėsto finansinio intelekto ugdymo seminarus “Turtėjimo memų lavinimas“. Šie mokymai trunka pusę metų ir suteikia ne tik reikalingų žinių, bet ir įgūdžių, kurie įgalina kapitalizuoti bei didinti pajamas.
  Raimondas Kivylius – advokatas, lektorius, skaitantis pristatymus seminaruose teisiniais klausimais. Teisės magistro laipsnis. Partneris advokatų kontoroje AVERUS. Praktikos sritys: Teisminiai ginčai ir arbitražas, atstovavimas baudžiamosiose bylose, įmonių teisė, mokesčių teisė. Lietuvos advokatūros narys; Verslo aplinkos gerinimo („Saulėtekio“) komisijos narys.
Audrius Šešplaukis – turto ir verslo vertinimo ekspertas, šioje srityje dirbantis nuo 1998 metų, „Inreal“ Turto vertinimo departamento vadovas. Audrius yra Lietuvos turto vertintojų Asociacijos narys, Lietuvos turtą ir verslą vertinančių įmonių asociacijos Standartų ir metodologijos komisijos narys, savo žinias nuolat gilinantis ir įgūdžius tobulinantis Lietuvos bei užsienio seminaruose ir konferencijose. „Vertintojui nėra brangesnio turto už profesinę reputaciją, todėl klientas gali būti tikras, kad jo nuosavybė bus įvertinta tiksliai ir objektyviai“, - sako Audrius, siūlantis seminaro dalyviams pasižvalgyti po „vertintojų virtuvę“.
Arnoldas Antanavičius – „Inreal“ konsultacijų ir analizės departamento vadovas. Nekilnojamojo turto (NT) srityje turintis penkerių metų patirtį. Pasak Arnoldo, informacija, paremta tyrimais ir analizėmis, leidžia pasirinkti geriausią alternatyvą ir priimti optimalius sprendimus, todėl prieš pradedant ieškoti sau būsto, pasidomėkite, kas vyksta aplinkui ir kas gali nutikti rytoj. Arnoldas padės susidaryti šiandienos nekilnojamojo turto rinkos situacijos vaizdą, įvardins juntamas tendencijas ir galimus ateities scenarijus.
Valentinas Maskoliūnas – gyvybės draudimo ekspertas, 12 metų aktyviai dirbantis draudimo rinkoje - praktikas. Dešimt metų vadovavo vienos iš draudimo brokerių įmonės filialui. Tik išanalizavę kliento poreikius ir palyginę kelėtoje draudimo kompanijų galime teigti, kad draudimas parinktas atsižvelgiant į visas aplinkybes ir mažiausiais kaštais.
Jurgita Grisaitienė – mokesčių susigrąžinimo specialistė. Naudojantis įstatymų suteiktomis lengvatomis, padedame susigrąžinti kiek įmanoma didesnę sumokėtų mokesčių permoką geriausiomis sąlygomis ir optimaliausiais terminais. 
Tomas BalkusPensinių fondų ekspertas nuo 2005 metų dirba su pensijų draudimais. Dirbdamas SE Sampo Life Insurance Baltic Lietuvos ir Danske bank A/S Lietuvos filialuose platino Danske Capital pensijų fondus. Taip pat dirbo UAB "SEB gyvybės draudimas" kur pardavinėjo SEB investicijų valdymas platinamus pensijų fondus. Turi pakankamai žinių tiek apie II, tiek apie III pakopos pensijų fondus. Šiuo metu turi įsteigęs draudimo brokerių įmonę UADBB "Ban Vita", kurios pagrindinė sritis - klientų konsultavimas pensijų kaupimo klausimais. Šiuo metu yra nepriklausomas ekspertas, kuris teikia pensinio fondo pasirinkimo įvertinimo bei keitimo (esant būtinybei) klientams paslaugas.